Сауна RED Stone

У даній статті ми постараємося розповісти про те, як правильно паритися в сауні, в чому туди потрібно ходити і про правила прийняття сауни.Температура в сауні: Для сауни характерна температура до 130 градусів. Такий жар переноситься легше за рахунок низької вологості повітря - 10-20%. Людина при цьому активно потеет.Правіла прийняття сауни: У сауні (на відміну від лазні) хльостають воду на кам'янку, оскільки це може призвести до опіку перегрітою парою. У сауні сидять або лежать, гріються і потеют.Перед сауною необхідно прийняти душ, але обов'язково насухо обтертися рушником, і ні в якому разі не мочіть голову, волосся повинне бути сухімі.Одежда для сауни: Обов'язково захопіть з собою рушник. Воно Вам знадобитися для того, щоб прилягти або сісти на нього. Рушник необхідно, по-перше, з міркування гігієни, а, по-друге, оскільки лави в сауні досить гарячі і сидіти на голій поверхні зовсім неприємно.

Далі, необхідно захопити з собою повстяний ковпак або товсту вовняну шапочку для того, щоб захистити Ваш мозок від перегрівання. І, звичайно ж, сауну бажано приймати без одежди.Процедура прийняття сауни: Перший візит - розминку (3-4 хвилини), потім необхідно вийти з парильні і прийняти прохолодний душ (18 градусів), далі необхідно зробити невеличкий перепочинок (на хвилин 20 30) і зробити другий захід, але вже на 10-15 хвилин. Тіло распаривается, і вже після другого заходу можна прийняти більш прохолодний дух і знову зробити невелику перерву (20-30 хвилин). Далі, Ви знову можете повторити заходження. Ви можете зробити стільки заходів, скільки хочете! Однак весь сеанс прийняття сауни не повинен тривати більше трьох годин! Після закінчення процедури необхідно знову прийняти душ і вимити волосся. Оскільки під час прийняття сауни наш організм втрачає воду і шкіра стає сухою, після прийняття душу, обов'язково скористайтеся зволожуючим лосьйоном або молочком для тіла. Одяг слід надіти лише після того, як Ви остинете.Комментарій до раціону

Скільки разів на тиждень можна приймати сауну: Якщо Ви відносно здорові і не намагаєтеся в парильні відчувати свою витривалість (або змагатися з ким-небудь на те, хто довше просидить в парильні) то можете відвідувати сауну рівно стільки, скільки хочете. Немає ніяких обмежень, все індивідуально! Тільки не забувайте після процедури наносити на шкіру зволожуючий молочко або крем! Які маски можна робити в сауні: Як відомо, сауна сприятливо впливає на нашу шкіру, вона відкриває пори, а значить, очищає шкіру від всякого бруду. Маски слід робити після прийняття сауни. Поки шкіра обличчя розпарені, нанесіть скраб для обличчя, а потім будь-яку зволожуючу маску, можна навіть завдати все, що є під рукою (йогурт, сметанку, свіжі ягоди і фрукти - полуницю, персик, абрикос), можна зробити огіркову або вівсяну маску або маску з жовтка з лимоном і невеликою кількістю оливкової олії! Їжа та напої до і після сауни: Не рекомендують вживати важку їжу до і після сауни, а також спиртні напої, в тому числі і пиво. Оскільки, після прийняття сауни, ми відчуваємо почуття спраги і голоду, необхідно заповнити водно-сольовий баланс в організмі. Тому, після сауни необхідно випити воду або зеленого чаю і перекусити!