Мануальний масаж

Сидяча робота, або робота пов'язана з підняттям тяжкості, слабкість в м'язах, простріли в попереку і нарешті БІЛЬ !!! Сидячий спосіб життя, в'ялість м'язів, целюліт. Це знайоме багатьом, але лише одиниці замислюються про наслідки. День у день Ви намагаєтеся не звертати на це уваги, день у день Ви приносите шкоду своєму організму. Пора зупинитися !!!

У нас є абсолютно унікальний, який не потребує ніяких зусиль, дуже приємний і розслабляючий метод - мануальний масаж (мануальна терапія). Повірте, від Вас потрібно тільки бажання і трохи часу, а решту ми зробимо за Вас. І Ви знову відчуєте себе щасливими і здоровими.

Техніка мануального масажу.

У готелі RED STONE до Ваших послуг масажист, який має багаторічний досвід і діє при повній відповідності з рекомендованою технікою прийомів мануального масажу. Техніка мануального масажу відпрацьована і спрямована не тільки на отримання задоволення від масажу, а в першу чергу на вирішення проблем, як в області попереку, так і інших частинах тіла, а так само на лікування целюліту і інших проблем шкіри.

З огляду на індивідуальну програму, використовується відповідна техніка мануального масажу. До цій техніці відноситься: розминка, вібрація, розтирання, погладжування, пощипування. Після кількох процедур здійснюється повторна оцінка стану клієнта, як правило, спостерігається позитивна динаміка, яку надалі наш фахівець закріплює додатковими процедурами.

Перед початком курсу наш фахівець ретельно вивчає історію пацієнта, хронічні і перенесені захворювання і тільки після цього становить індивідуальну програму терапії.

Мануальний масаж - шлях до легкості.

Масаж - одна з найприємніших, корисних і популярних процедур в косметології. Ви відпочиваєте, в той час як наш фахівець розминає шкіру і м'язи. Використання ароматичних масел і кремів сприятливо впливають не тільки на тіло, але і заспокоюють, розслабляють, заряджає тіло позитивними емоціями.

Після мануальної терапії заспокоюються нерви, тонізують м'язи, посилюється кровообіг, сповільнюються процеси старіння і в'янення шкіри, проходять болі і набряки. Ви повернете собі колишню легкість і здоров'я.

Консультації фахівців - безкоштовні!